O mnie

Siema, tu Olaf! Jak się możesz domyślić jestem Frontend Developerem. Obecnie pracuję w firmie AppUnite. Należę do tej najlepszej (żart) drużyny - drużyny Reakta, ale nie zamykam się na inne rozwiązania (patrzę na Ciebie Vue 👀). Poza frontendem straszne nie są mi designy i backend (chociaż to nadal JavaScript TypeScript).

W przerwach od pisania kodu trenuje amatorsko kick-boxing. Lubię też słuchać oldschoolowego, amerykańskiego hip-hopu. Zapomniałbym o najważniejszym, ten kapelusz to nie PR! 🎩

Zainteresowana/y współpracą? Lubię rozmawiać z biznesem i osobami z branży, nie krępuj się i napisz do mnie. Let's make something great together!

Psst, nie zapomnij wpaść na moje sociale 👇

Olaf na family day'u w siedzibie AppUnite w Poznaniu.

Olaf jest super gościem i niezwykle wartościowym członkiem społeczności. Bardzo ochoczo i merytorycznie pomaga innym, gdy tego potrzebują. Jednocześnie sam jest bardzo otwarty na wszelką krytykę, chętnie ją przyjmuje i czerpie z niej jak najwięcej, aby się samodoskonalić jako programista. 10/10, zatrudniałbym.

Autor:Michał Miszczyszyn

Firma, w której pracuję autor:Tech Lead w X-Team/CEO w Type of Web

Olaf zrealizował na przeprogramowani.pl cieszący się popularnością kurs “Gatsby.js - od zera do gotowej aplikacji”. W przygotowanych materiałach wykazał się świetną znajomością Gatsby.js oraz React.js. Regularnie publikowane przez Olafa materiały na blogu frontlive.pl wskazują na jego chęć do ciągłego rozwoju oraz pogłębiania wiedzy z zakresu programowania frontendowego. Współpraca z Olafem to sama przyjemność. Mimo młodego wieku cechuje go wysoki poziom kompetencji miękkich oraz etyki pracy.

Autor:Marcin Czarkowski

Firma, w której pracuję autor:Senior Frontend Engineer w SmartRecruiters

Miałem przyjemność pracować z Olafem roku. Zaczął współpracę z Hypnocoders w 2020 jako front-end developer. Znam go jako profesjonalną i utalentowaną osobę. Posiada wysoką etykę pracy oraz pokazał wybitny rozwój. W okresie tym pracował nad różnymi projektami, w których dostarczył wysokiej jakości oprogramowanie. Mogę z pewnością rekomendować Olafa jako wybitną i profesjonalną osobę.

Autor:Dominik Palacz

Firma, w której pracuję autor:CEO w Hypnocoders

Programista z powołania - zawsze merytoryczny, świetnie przygotowany oraz, co bardzo cenię, elokwentny i komunikatywny. Olaf ma świetny styl pisania, dzięki czemu bloga o frontendzie czyta się z zapartym tchem 😅 Ma również spory wkład w tworzenie i rozwój community frontendowego - chętnie pomaga rozwiązywać problemy związane z kodem, bardzo celnie punktuje niedoskonałe fragmenty kodu podczas code review oraz doskonale radzi sobie w trudnej sztuce tworzenia wartościowego feedbacku. Z tym człowiekiem aż chce się pracować!

Autor:Sylwia Fluder

Firma, w której pracuję autor:Software Engineer w BizCode

Olaf jest przede wszystkim super uprzejmym gościem :D. Często udziela się w community - pomaga innym i można z nim podyskutować. Bardzo lubię poczytać sobie również jego bloga - wszystko jest na miejscu. Artykuły są dopracowane i w pełni poprawne merytorycznie oraz prezentują zagadnienia na które nie zwraca się zawsze uwagi. Polecam śledzić twórczość Olafa, bo można tym sposobem się wiele nauczyć!

Autor:Adam Siekierski

Firma, w której pracuję autor:Full-stack Developer w AppUnite

Szczerze polecam bloga, pomógł mi zrozumieć kwestie które były dla mnie niejasne. Dodatkowo, Olaf to bardzo miły i pomocny człowiek, kopalnia wiedzy jeśli chodzi o Frontend. Ode mnie, piątka z plusem :)

Autor:Grzegorz Cymborski

Firma, w której pracuję autor:Frontend Developer w Hypnocoders/Freelancer

Dzięki Olafowi z Frontlive udało mi się dostać moją pierwszą pracę w React! Jego kurs z TypeScript + React to według mnie najlepsze źródło jakie mogłem znaleźć na początku mojej drogi z TypeScriptem. Moim następnym celem jest nauka Gatsby'ego tak więc mam nadzieję, że Frontlive również tutaj mnie nie zawiedzie!

Autor:Szymon Hrabia

Firma, w której pracuję autor:Frontend Developer w AppUnite

Frontlive School

Wyróżnij się na rynku pracy, nie wydając ani złotówki!

Wchodzę

Dołącz do społeczności!

Bo w programowaniu liczą się ludzie

Wchodzę